دوشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت:
خــــانه | عضويت در سايت | دریافت رمز برای تلفنهای ثبت نام شده | تغيير كلمه عبور | پيگيري درخواستها

مشترک گرامی:
خدمات غیر حضوری اقدامی در راستای مشتری مداری و ایجاد رضایتمندی بیشتر شما مشتریان گرامی است که از سوی شرکت مخابرات اصفهان پیاده سازی شده است. جهت استفاده از سرویسهای دولت الکترونیک عضویت در سایت الزامی است. برای این منظور به قسمت عضویت در سایت رفته عضو سایت گردید. پس از انجام ثبت نام به منظور فعال سازی دسترسی شما به این خدمات می بایست با همراه داشتن اصل کارت ملی به یکی از مکانهائی که در روال ثبت نام مشاهده خواهید نمود شخصا" مراجعه نمائید. بدیهی است از آن پس بسیاری از خدمات تلفن ثابت را می توانید پس از ورود به سیستم ارسال نمائید. درخواستهای ارسالی شما پس از بررسی در صورت امکان انجام می گردد.در هر صورت در قسمت پیگیری درخواستها نتیجه عملیات انجام شده قابل رویت است. همچنین در هر دوره تصویر قبض پرداختی نیز به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد.
مشترک گرامی عضویت رایگان در سایت خدمات غیر حضوری موجب سرعت در ارائه خدمات، صرفه جوئی در وقت،  کاهش آلودگی و ترافیک خواهد شد.
با ثبت شماره همراه خود از طریق سامانه تلفنی ١٨١٨ یا ٢٠٠٠، می توانید در هر دوره صورتحساب تلفن ثابت خود را از طریق پیامک دریافت نمائید.
در صورت هر گونه مشکل یا سوال هنگام عضویت در سایت، می توانید به مراکز پاسخگوئی مراجعه فرمائید.
تائيد سيستمي شما به منزله تائيد مكتوب شما مي باشد.

سامانه همراه خدمات مشتریان مخابرات استان اصفهان
از طریق لینک ارائه پیشنهادات و انتقادات منتظر پيشنهادهاي سازنده و انتقادهاي اصلاح كننده شما عزيزان در سايت هستيم. همچنین با ارائه نظر خود در نظر سنجی سایت شرکت کنید.
ورود به سیستم
نام كاربري:
رمز عبور :


بازنویسی عبارت فوق

کلمه عبور را فراموش کرده ام
نظر سنجــــی
نظر شما درباره سایت چیست ؟ارائه پیشنهادات و انتقادات
تعداد كاربران فعال : ۰ نفر
تعداد كاربران ميهمان : ۰ نفر